Dla zapewnienia łatwości i wygody odbioru przekazywanych informacji serwis ten korzysta z technologii plików cookies. Jeśli chcesz zrezygnować z korzyści, które dają Ci pliki cookies, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmian ustawień plików cookies oznacza, że będą one zapisane przez Twoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz
w naszej Polityce Cookies.

Akceptuję

Terminarz Zawodów Centralnych

mapka-2b.jpg

 
TERMINARZ CENTRALNYCH ZAWODÓW STRZELECKICH PZŁ w roku 2018
Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ (strzelnica)TerminSędzia głównyUwagi
1. Puchar Browninga i Winchestera Katowice 14.04.2018 T. Skalski OW
2. Puchar Czeskiej Zbrojówki Chodzież 21.04.2018 W. Kobierski  
3. Memoriał G.Wardyńskiego Radom 28.04.2018 J. Adamczyk OW
4. Puchar Prezydenta Miasta Piły Piła 01.05.2018 P. Poraniuk  
5. Puchar Antonio Zoli &Swarovski Optik Piotrków Trybunalski 05.05.2018 S. Gąsienica OW
6. Puchar Podbeskidzia Bielsko Biała 12.05.2018 J. Adamczyk OW
7. Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna Leszno 12.05.2018 W. Kraiński  
8. Parcour Częstochowa 19.05.2018 P. Hetmańczyk  
9. Tarnobrzeski Puchar Wiosny Tarnobrzeg 19.05.2018 B. Kasnicki OW
10. Puchar FAM Pionki Ostrołęka 19.05.2018 J. Borkowski  
11. Puchar MTP Poznań 26.05.2018 W. Kobierski OW
12. Puchar 95 lecia PZŁ Poznań 02-03.06.2018 W. Kraiński OW
13. Ogólnopolskie Zawody Seniorów Kalisz 09.06.2018 M. Maciejewski  
14. Puchar Normy Tarnów 09.06.2018 M. Flis OW
15. Puchar Gryfa Szczecińskiego Szczecin 09.06.2018 M. Świerczek  
16. Puchar Kujaw Włocławek 16.06.2018 M. Maciejewski  
17. Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń 17.06.2018 P. Pełczyński OW
18. Puchar Prezesa ORŁ w Łomży Łomża 23.06.2018 J. Borkowski OW
19. Parcour Bielsko Biała Brzeszcze 23.06.2018 W. Marconi  
20. Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich Warszawa 23-24.06.2018 M. Ziomek OW
21. Puchar „Delta Optical” Włocławek 30.06.2018 M. Świerczek  
22. Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua Koszalin 07.07.2018 W. Kraiński  
23. Puchar Podlasia Białystok 07.07.2018 T. Skalski OW
24. Nowosądecki Puchar Lata Nowy Sącz/Krynica 07.07.2018 W. Szymański  
25. Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej Wałbrzych 08.07.2018 P. Hetmańczyk  
26. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej Toruń 14-15.07.2018 P. Pełczyński  
27. Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej Katowice 21.07.2018 J. Adamczyk  
28. Parcour -ZAWODY ODWOŁANE Warszawa 28.07.2018 T. Skalski  
29. Puchar Jezior Mazurskich Giżycko 28.07.2018 M. Flis OW
30. Memoriał Adama Kraińskiego Gdańsk 04.08.2018 M. Ziomek OW
31. Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna Olsztyn 11.08.2018 P. Poraniuk OW
32. Puchar Grodu nad Prosną Kalisz 18.08.2018 W. Marconi  
33. Warszawski Puchar Benelli Warszawa 25.08.2018r. M. Flis OW
34. Puchar Opolszczyzny Opole 25.08.2018 W. Szymański  
35. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej Koszalin 01-02.09.2018 W. Marconi OW
36. Puchar Winobrania Zielona Góra/Wolsztyn 08.09.2018 M. Maciejewski OW
37. XXIV Turniej Chmielakowy Chełm 08.09.2018 S. Gąsienica  
38. KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka Włocławek 15-16.09.2018 S. Gąsienica OW
39. Puchar Łuczniczki Bydgoszcz 22.09.2018 M. Świerczek  
40. Puchar Jesieni Lublin 22.09.2018 T. Rybiński OW
41. Puchar Północnego Mazowsza Ciechanów 29.09.2018 J. Borkowski  
42. Puchar „Jury Częstochowskiej” Częstochowa 29.09.2018 St. Białek  
43. Puchar Dymarek Świętokrzyskich Kielce 06.10.2018 M. Ziomek OW

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami w PZŁ!

Kontakt


Nowy Świat 35
00-029 Warszawa

22 55 65 500 do 510
22 826 20 51 do 53

pzlow@pzlow.pl
fax: +48 22 826 33 22


© 2002-2018 PZŁ. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wdrożenie: