Dla zapewnienia łatwości i wygody odbioru przekazywanych informacji serwis ten korzysta z technologii plików cookies. Jeśli chcesz zrezygnować z korzyści, które dają Ci pliki cookies, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmian ustawień plików cookies oznacza, że będą one zapisane przez Twoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz
w naszej Polityce Cookies.

Akceptuję

2017

Ranking Wawrzynowców 2017

2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008

 

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM
L.p. Nazwisko i imię ZO PZŁ Zawody Wyniki Suma
1 Kołodziński Jacek  Gorzów Wielkopolski  Puchar Opolszczyzny  494  1462 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich  485 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  483 
2 Włodarczyk Remigiusz  Opole  Puchar Kujaw  493  1458 
Puchar Toruńskiej Katarzynki  483 
Puchar Podbeskidzia  482 
           
           
WAWRZYN ZŁOTY
           
L.p. Nazwisko i imię ZO PZŁ Zawody Wyniki Suma
3 Gałęcki Bogdan  Gorzów Wielkopolski  Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej  484  1447 
Puchar Kujaw  483 
Puchar Toruńskiej Katarzynki  480 
4 Górski Henryk  Tarnobrzeg  Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  486  1446 
Turniej Chmielakowy  483 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny  477 
5 Karpik Michał  Toruń  Puchar Grodu nad Prosną  485  1440 
Puchar Elbląga  480 
Puchar Prezesa Gopardo S.A.  475 
6 Bać Stanisław  Rzeszów  Puchar Opolszczyzny  480  1435 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  480 
Puchar Jury Częstochowskiej  475 
7 Grobelny Adam  Konin  Krajowy Konkur Kół Łowieckich  482  1433 
Puchar Grodu nad Prosną  476 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  475 
8 Grabałowski Zbigniew  Piotrków Trybunalski  Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  485  1432 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  474 
Puchar Jury Częstochowskiej  473 
9 Montowski Zbyszko  Bydgoszcz  Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna  486  1432 
Puchar Grodu nad Prosną  476 
Puchar Łuczniczki  470 
10 Tomala Sławomir  Tarnobrzeg  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  480  1432 
Puchar Jesieni  478 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  474 
11 Fiszer Marcin  Poznań  Puchar Grodu nad Prosną  486  1428 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich  472 
Puchar Prezesa Gopardo S.A.  470 
12 Borowicz Paweł Henryk  Bydgoszcz  Puchar Kujaw  480  1427 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich  474 
Puchar Toruńskiej Katarzynki  473 
13 Jamróz Kamil Hubert  Kielce  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  481  1427 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich  476 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  470 
14 Szczotka Adam  Bielsko Biała  Puchar Jury Częstochowskiej  483  1426 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  476 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży  467 
15 Załoga Paweł  Piotrków Trybunalski  Puchar Łuczniczki  478  1424 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  473 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich  473 
16 Marlęga Sławomir  Ciechanów  Puchar Północnego Mazowsza  483  1423 
Puchar FAM Pionki  472 
Puchar Kujaw  468 
17 Szyszka Piotr  Bydgoszcz  Puchar Kujaw  478  1423 
Puchar Grodu nad Prosną  476 
Puchar Elbląga  469 
18 Jesionowski Jakub Paweł  Olsztyn  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  481  1421 
Puchar Elbląga  471 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna  469 
19 Jędral Robert  Tarnobrzeg  Tarnobrzeski Puchar Wiosny  480  1420 
Puchar Browninga i Winchestera  474 
Turniej Chmielakowy  466 
20 Szober Krzysztof  Zielona Góra  Memoriał Edwarda Woźnego  480  1419 
Puchar Winobrania  480 
Puchar Prezesa Gopardo S.A.  459 
21 Nowacki Mateusz  Kalisz  Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej  476  1417 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  473 
Puchar Winobrania  468 
22 Szugajew Michał  Ciechanów  Puchar FAM Pionki  487  1417 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  465 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich  465 
23 Oborski Przemysław  Piła  Memoriał Edwarda Woźnego  480  1416 
Puchar Grodu nad Prosną  473 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  463 
24 Szyłejko Rafał  Gdańsk  Puchar Elbląga  481  1416 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  472 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich  463 
25 Banasiak Tomasz  Piotrków Trybunalski  Puchar Jesieni  477  1415 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  471 
Puchar FAM Pionki  467 
26 Goerick Marek  Elbląg  Puchar FAM Pionki  480  1415 
Puchar Toruńskiej Katarzynki  468 
Puchar Jezior Mazurskich  467 
27 Szymański Tomasz  Poznań  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  476  1415 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna  475 
Puchar Elbląga  464 
28 Gawdzik Michał  Katowice  Puchar Opolszczyzny  474  1414 
Puchar Kujaw  470 
Puchar Grodu nad Prosną  470 
29 Hanusz Jakub  Siedlce  Puchar Podlasia  485  1414 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  467 
Puchar FAM Pionki  462 
30 Pasztaleniec Mariusz  Tarnobrzeg  Puchar Normy   486  1414 
Puchar Toruńskiej Katarzynki  470 
Puchar Prezesa Gopardo S.A.  458 
31 Smoliński Piotr  Elbląg  Puchar Elbląga  481  1414 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich  467 
Puchar Grodu nad Prosną  466 
32 Kocoń Adrian  Gorzów Wielkopolski  Puchar Gryfa Szczecińskiego  472  1412 
Puchar Winobrania  471 
Memoriał Edwarda Woźnego  469 
33 Surma Tomasz  Łódź  Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich  472  1411 
Puchar Jury Częstochowskiej  470 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich  469 
34 Szarpak Łukasz  Zielona Góra  Puchar Winobrania  476  1411 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  468 
Puchar Prezesa Gopardo S.A.  467 
           
           
WAWRZYN SREBRNY
           
L.p. Nazwisko i imię ZO PZŁ Zawody Wyniki Suma
35 Wysocki Michał Andrzej  Kielce  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  474  1409 
Puchar Jesieni  469 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  466 
36 Kraiński Piotr  Gdańsk  Krajowy Konkur Kół Łowieckich  483  1408 
Puchar Elbląga  466 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  459 
37 Pankowski Marcin  Płock  Puchar FAM Pionki  479  1408 
Puchar Kujaw  466 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  463 
38 Rudnicki Marcin  Toruń  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  477  1408 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna  473 
Puchar Elbląga  458 
39 Daukszys Tadeusz  Łódź  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  481  1407 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  463 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich  463 
40 Buda Marek  Zielona Góra  Puchar Winobrania  470  1403 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich  467 
Puchar Opolszczyzny  466 
41 Maciaszek Konrad  Konin  Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  469  1403 
Puchar Browninga i Winchestera  468 
Puchar Łuczniczki  466 
42 Furmańczak Tomasz  Leszno  Memoriał Edwarda Woźnego  475  1402 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich  466 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua  461 
43 Huminiak Tomasz  Warszawa  Czarny Diament Ziemi Śląskiej  470  1402 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich  469 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  463 
44 Lipiński Jacek  Gdańsk  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  472  1402 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua  467 
Puchar Łuczniczki  463 
45 Zawiślan Marcin Kamil  Nowy Sącz  Puchar Podbeskidzia  473  1402 
Nowosądecki Puchar Lata  468 
Puchar Opolszczyzny  461 
46 Małecki Artur  Krosno  Puchar Opolszczyzny  469  1400 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich  467 
Puchar Prezesa Gopardo S.A.  464 
47 Pietrzak Robert  Płock  Puchar FAM Pionki  468  1400 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  467 
Puchar Prezesa Gopardo S.A.  465 
48 Adamczyk Bartosz  Opole  Puchar FAM Pionki  475  1399 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  466 
Puchar Grodu nad Prosną  458 
49 Pospiech Sergiusz  Katowice  Puchar Jury Częstochowskiej  484  1398 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  458 
Puchar Opolszczyzny  456 
50 Pudełko Janusz  Kraków  Czarny Diament Ziemi Śląskiej  467  1398 
Puchar Opolszczyzny  466 
Puchar Normy   465 
51 Andrzejczyk Paweł  Koszalin  Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua  468  1396 
Puchar Gryfa Szczecińskiego  464 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich  464 
52 Mińszczak Dariusz  Piotrków Trybunalski  Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  471  1396 
Puchar Łuczniczki  471 
Puchar Prezesa Gopardo S.A.  454 
53 Niedziałek Kamil  Wrocław  Puchar Opolszczyzny  475  1396 
Puchar Grodu nad Prosną  461 
Puchar Winobrania  460 
54 Zmuda Trzebiatowski Adrian Robert  Koszalin  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  475  1396 
Memoriał Edwarda Woźnego  471 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua  450 
55 Adamski Łukasz  Opole  Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  480  1394 
Puchar Opolszczyzny  458 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  456 
56 Mizerski Maciej  Lublin  Czarny Diament Ziemi Śląskiej  467  1394 
Puchar Jesieni  467 
Puchar Jezior Mazurskich  460 
57 Neneman Tomasz  Konin  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  476  1394 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej  459 
Puchar Grodu nad Prosną  459 
58 Szul Marek  Gdańsk  Puchar Łuczniczki  474  1394 
Puchar Jury Częstochowskiej  462 
Puchar Elbląga  458 
59 Szafrański Wojciech  Skierniewice  Puchar Jezior Mazurskich  466  1393 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  465 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  462 
60 Szymczuk Marcin Aleksander  Białystok  Puchar Jesieni  478  1393 
Turniej Chmielakowy  458 
Puchar Łuczniczki  457 
61 Wróblewski Andrzej  Kalisz  Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua  467  1393 
Puchar Grodu nad Prosną  463 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  463 
62 Mołdrzyk Dawid  Katowice  Czarny Diament Ziemi Śląskiej  464  1390 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich  464 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  462 
63 Baliński Roman  Sieradz  Puchar Prezesa ORŁ w Łomży  471  1388 
Puchar Prezesa Gopardo S.A.  459 
Puchar Toruńskiej Katarzynki  458 
64 Bekasiak Szymon  Szczecin  Puchar Czeskiej Zbrojowki  464  1387 
Puchar Gryfa Szczecińskiego  464 
Puchar Winobrania  459 
65 Zdunek Piotr  Sieradz  Czarny Diament Ziemi Śląskiej  466  1387 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  463 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  458 
66 Borys Damian Andrzej  Słupsk  Puchar Prezesa Gopardo S.A.  464  1386 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich  462 
Puchar Elbląga  460 
67 Jóźwiak Piotr  Szczecin  Puchar Winobrania  481  1386 
Memoriał Edwarda Woźnego  463 
Puchar Gryfa Szczecińskiego  442 
68 Wiśniewski Hubert  Tarnów  Puchar Normy   473  1386 
Puchar FAM Pionki  459 
Nowosądecki Puchar Lata  454 
69 Madej Jakub  Radom  Puchar FAM Pionki  467  1385 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  461 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  457 
70 Szczęch Krzysztof  Tarnobrzeg  Puchar Dymarek Świętokrzyskich  465  1384 
Puchar Elbląga  460 
Puchar FAM Pionki  459 
71 Smykowski Marcin  Włocławek  Puchar Kujaw  469  1383 
Puchar Łuczniczki  462 
Puchar Grodu nad Prosną  452 
72 Winiarski Dariusz Andrzej  Radom  Tarnobrzeski Puchar Wiosny  463  1383 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  462 
Puchar Podlasia  458 
73 Cybula Ryszard  Piotrków Trybunalski  Puchar Łuczniczki  465  1382 
Turniej Chmielakowy  463 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  454 
74 Guzik Rafał  Nowy Sącz  Puchar Jury Częstochowskiej  464  1382 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  463 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich  455 
75 Stokłosa Andrzej  Bielsko Biała  Puchar Jury Częstochowskiej  470  1382 
Puchar Podbeskidzia  467 
Puchar Prezesa Gopardo S.A.  445 
76 Gocałek Krzysztof  Poznań  Puchar Winobrania  471  1381 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua  462 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich  448 
77 Szarpak Andrzej  Zielona Góra  Puchar Prezesa Gopardo S.A.  476  1381 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej  461 
Memoriał Edwarda Woźnego  444 
78 Andrzejczyk Patryk  Koszalin  Puchar Gryfa Szczecińskiego  463  1379 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua  458 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  458 
79 Oleksik Marcin Paweł  Radom  Krajowy Konkur Kół Łowieckich  463  1379 
Puchar Jesieni  461 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  455 
80 Roszko Marcin  Suwałki  Puchar Północnego Mazowsza  464  1379 
Puchar Łuczniczki  460 
Puchar Jezior Mazurskich  455 
81 Dylewski Grzegorz  Piotrków Trybunalski  Puchar Grodu nad Prosną  469  1378 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich  458 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  451 
82 Czerwień Dariusz  Piła  Puchar Czeskiej Zbrojowki  467  1377 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  465 
Puchar Prezesa Gopardo S.A.  445 
83 Jachimiak Jan Leszek  Gorzów Wielkopolski  Memoriał Edwarda Woźnego  469  1377 
Puchar Gryfa Szczecińskiego  457 
Puchar Prezesa Gopardo S.A.  451 
84 Wiśniewski Marek  Toruń  Puchar Prezesa ORŁ w Łomży  463  1377 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  459 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna  455 
85 Komarewski Tomasz  Białystok  Puchar Podlasia  474  1376 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  452 
Puchar Jezior Mazurskich  450 
86 Buda Przemysław  Zielona Góra  Memoriał Edwarda Woźnego  465  1375 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua  455 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  455 
87 Rączka Roman  Poznań  Puchar Winobrania  461  1375 
Puchar Grodu nad Prosną  458 
Puchar Prezesa Gopardo S.A.  456 
88 Kowalski Marek Piotr  Toruń  Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich  469  1373 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua  453 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  451 
89 Bałdyga Grzegorz  Olsztyn  Krajowy Konkur Kół Łowieckich  460  1371 
Puchar Jezior Mazurskich  456 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży  455 
90 Gęsiarz Szymon  Częstochowa  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  459  1371 
Puchar Normy   458 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny  454 
91 Mielczarkowski Waldemar  Piotrków Trybunalski  Puchar Opolszczyzny  472  1371 
Puchar Toruńskiej Katarzynki  450 
Nowosądecki Puchar Lata  449 
92 Kulikowski Marek  Białystok  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  471  1367 
Puchar Podlasia  457 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży  439 
93 Senger Marcin  Piła  Puchar Czeskiej Zbrojowki  464  1366 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich  463 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  439 
94 Szwiec Ryszard  Tarnów  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  464  1365 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich  453 
Puchar Jesieni  448 
           
           
WAWRZYN BRĄZOWY
           
L.p. Nazwisko i imię ZO PZŁ Zawody Wyniki Suma
95 Babiński Hubert  Kraków  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  465  1364 
Puchar Normy   451 
Nowosądecki Puchar Lata  448 
96 Łożyński Piotr Witold  Ciechanów  Puchar Elbląga  467  1364 
Puchar Toruńskiej Katarzynki  449 
Puchar Łuczniczki  448 
97 Przybyłowicz Remigiusz  Kalisz  Puchar Łuczniczki  473  1364 
Puchar Czeskiej Zbrojowki  457 
Puchar Prezydenta Miasta Piły  434 
98 Święcki Krzysztof  Łomża  Puchar Elbląga  459  1364 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży  457 
Puchar Jezior Mazurskich  448 
99 Golec Michał  Słupsk  Puchar Gryfa Szczecińskiego  466  1362 
Puchar Toruńskiej Katarzynki  450 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich  446 
100 Sztajner Mariusz  Częstochowa  Puchar Opolszczyzny  459  1361 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich  455 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  447 
101 Bisping Andrzej  Bielsko Biała  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  454  1360 
Puchar Podbeskidzia  453 
Puchar Normy   453 
102 Kmieć Tomasz  Szczecin  Puchar Łuczniczki  459  1360 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua  453 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  448 
103 Krajewski Marek  Białystok  Puchar FAM Pionki  474  1360 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży  446 
Puchar Kujaw  440 
104 Wojtaszuk Dariusz  Jelenia Góra  Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  456  1360 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  453 
Puchar Prezesa Gopardo S.A.  451 
105 Leźnicki Jacek  Olsztyn  Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna  461  1359 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży  451 
Puchar Elbląga  447 
106 Plata Łukasz  Gdańsk  Puchar Łuczniczki  458  1358 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  454 
Puchar Jury Częstochowskiej  446 
107 Nowicki Paweł  Warszawa  Puchar Jesieni  456  1357 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  452 
Turniej Chmielakowy  449 
108 Tarnowy Zenon  Zielona Góra  Memoriał Edwarda Woźnego  463  1357 
Puchar Prezesa Gopardo S.A.  450 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej  444 
109 Skorobogaty Tadeusz  Gorzów Wielkopolski  Krajowy Konkur Kół Łowieckich  465  1356 
Puchar Winobrania  447 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua  444 
110 Pindera Paweł  Wałbrzych  Memoriał Edwarda Woźnego  457  1354 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  456 
Puchar Grodu nad Prosną  441 
111 Samborski Jakub  Piotrków Trybunalski  Puchar Dymarek Świętokrzyskich  462  1354 
Puchar Opolszczyzny  450 
Puchar Jury Częstochowskiej  442 
112 Mierzejewski Jacek  Olsztyn  Puchar Elbląga  454  1353 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna  452 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich  447 
113 Miotła Grzegorz  Lublin  Krajowy Konkur Kół Łowieckich  453  1353 
Puchar Normy   452 
Turniej Chmielakowy  448 
114 Krawczyk Paweł  Radom  Puchar FAM Pionki  458  1351 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  450 
Puchar Jesieni  443 
115 Molski Krzysztof  Białystok  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  452  1351 
Puchar Podlasia  450 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży  449 
116 Stachowiak Grzegorz  Gorzów Wielkopolski  Puchar Łuczniczki  460  1351 
Puchar Winobrania  446 
Memoriał Edwarda Woźnego  445 
117 Mizerski Zbigniew  Lublin  Puchar Jesieni  452  1350 
Turniej Chmielakowy  451 
Puchar Normy   447 
118 Nowak Tadeusz  Tarnów  Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  475  1350 
Puchar Browninga i Winchestera  445 
Puchar FAM Pionki  430 
119 Grzybowski Zbigniew  Radom  Puchar Podlasia  464  1348 
Puchar Jesieni  445 
Puchar FAM Pionki  439 
120 Kwaśniewski Marcin  Lublin  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  454  1347 
Puchar Jesieni  448 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny  445 
121 Sosiński Bartosz Łukasz  Płock  Puchar Kujaw  456  1346 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  446 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży  444 
122 Sot Tomasz Janusz  Radom  Puchar FAM Pionki  457  1346 
Turniej Chmielakowy  457 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich  432 
123 Pulikowski Eugeniusz  Gorzów Wielkopolski  Memoriał Edwarda Woźnego  454  1345 
Puchar Prezesa Gopardo S.A.  452 
Puchar Czeskiej Zbrojowki  439 
124 Rudnicki Piotr  Toruń  Puchar Łuczniczki  453  1345 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich  449 
Puchar Toruńskiej Katarzynki  443 
125 Sidoruk Andrzej  Zielona Góra  Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich  455  1345 
Memoriał Edwarda Woźnego  447 
Puchar Prezesa Gopardo S.A.  443 
126 Biereśniewicz Wacław  Wałbrzych  Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich  464  1344 
Puchar Grodu nad Prosną  445 
Puchar Browninga i Winchestera  435 
127 Jakubiak Paweł  Suwałki  Puchar Łuczniczki  455  1344 
Puchar Jezior Mazurskich  446 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  443 
128 Damaz Wiesław Eugeniusz  Skierniewice  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  455  1342 
Puchar Łuczniczki  445 
Puchar Jury Częstochowskiej  442 
129 Górnik Jerzy  Katowice  Nowosądecki Puchar Lata  450  1342 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  448 
Puchar Podbeskidzia  444 
130 Hajczuk Wiesław  Ciechanów  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  457  1342 
Puchar Północnego Mazowsza  453 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna  432 
131 Gąssowski Wojciech  Ostrołęka  Nowosądecki Puchar Lata  459  1341 
Puchar Podlasia  445 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna  437 
132 Gospodarczyk Rafał  Tarnobrzeg  Puchar Opolszczyzny  450  1341 
Puchar Jezior Mazurskich  449 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich  442 
133 Góral Mariusz  Katowice  Puchar Jury Częstochowskiej  462  1341 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  440 
Puchar Opolszczyzny  439 
134 Golec Marcin  Słupsk  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  460  1340 
Puchar Gryfa Szczecińskiego  451 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua  429 
135 Pulcer Łukasz  Konin  Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna  451  1340 
Puchar FAM Pionki  445 
Puchar Grodu nad Prosną  444 
136 Długosz Jacek  Opole  Czarny Diament Ziemi Śląskiej  459  1338 
Puchar Jury Częstochowskiej  447 
Puchar Opolszczyzny  432 
137 Lewandowski Ryszard  Koszalin  Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  453  1338 
Puchar Prezydenta Miasta Piły  443 
Puchar Łuczniczki  442 
138 Piotrowski Krzysztof  Słupsk  Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich  447  1338 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua  446 
Puchar Toruńskiej Katarzynki  445 
139 Ankiewicz Tomasz  Warszawa  Puchar Prezesa ORŁ w Łomży  448  1337 
Puchar Opolszczyzny  447 
Puchar Grodu nad Prosną  442 
140 Gajewski Aleksander Bernard  Kalisz  Czarny Diament Ziemi Śląskiej  451  1337 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  445 
Nowosądecki Puchar Lata  441 
141 Karczewski Adam Wojciech  Bydgoszcz  Puchar Łuczniczki  450  1337 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  448 
Puchar Jezior Mazurskich  439 
142 Węgielewski Kamil  Toruń  Puchar Grodu nad Prosną  449  1337 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik  444 
Puchar Elbląga  444 
143 Wiśniewski Piotr  Gorzów Wielkopolski  Puchar Kujaw  450  1336 
Puchar Gryfa Szczecińskiego  446 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  440 
144 Kuchczyński Radosław  Opole  Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej  449  1335 
Puchar Jury Częstochowskiej  446 
Puchar Grodu nad Prosną  440 
145 Radzimski Jacek  Leszno  Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich  449  1334 
Puchar Prezesa Gopardo S.A.  448 
Puchar Łuczniczki  437 
146 Tuszkowski Ryszard  Suwałki  Puchar Prezesa ORŁ w Łomży  451  1334 
Puchar Elbląga  443 
Puchar Jezior Mazurskich  440 
147 Kubik Ireneusz  Radom  Puchar Jesieni  451  1332 
Puchar Łuczniczki  442 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich  439 
148 Pióro Robert  Siedlce  Puchar Jezior Mazurskich  458  1331 
Puchar Podlasia  448 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  425 
149 Pilorz Grzegorz  Katowice  Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej  444  1330 
Puchar Opolszczyzny  444 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  442 
150 Ozimek Tomasz Kazimierz  Skierniewice  Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  454  1329 
Puchar Łuczniczki  447 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich  428 
151 Paszenda Ryszard  Katowice  Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej  451  1329 
Puchar Podbeskidzia  446 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  432 
152 Hanusz Wojciech  Siedlce  Puchar Jezior Mazurskich  456  1328 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich  442 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  430 
153 Woropaj Zbigniew  Koszalin  Puchar Jezior Mazurskich  446  1328 
Puchar Toruńskiej Katarzynki  442 
Puchar Gryfa Szczecińskiego  440 
154 Godusławski Adam  Warszawa  Puchar Grodu nad Prosną  450  1326 
Puchar Podlasia  441 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  435 
155 Kukulski Krzysztof  Opole  Puchar Winobrania  449  1326 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  444 
Puchar Jury Częstochowskiej  433 
156 Szypowski Robert  Olsztyn  Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna  456  1325 
Puchar Toruńskiej Katarzynki  451 
Puchar Elbląga  418 
157 Wąsik Dawid  Bielsko Biała  Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej  448  1325 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej  443 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  434 
158 Malinkiewicz Kazimierz  Bielsko Biała  Puchar Normy   451  1324 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich  438 
Puchar Jury Częstochowskiej  435 
159 Tokaruk Wiktor Kazimierz  Wałbrzych  Puchar Winobrania  449  1324 
Puchar Jury Częstochowskiej  439 
Puchar Opolszczyzny  436 
160 Wójs Artur  Nowy Sącz  Puchar Normy   450  1324 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny  440 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska  434 
161 Żak Michał  Koszalin  Puchar Kujaw  457  1323 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua  440 
Puchar Prezydenta Miasta Piły  426 
162 Jaślanek Michał  Zielona Góra  Memoriał Edwarda Woźnego  458  1322 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej  434 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich  430 
163 Pawszyk Jarosław  Olsztyn  Puchar Prezesa ORŁ w Łomży  445  1322 
Puchar Północnego Mazowsza  444 
Puchar Łuczniczki  433 
164 Wawrzyniak Leszek  Gorzów Wielkopolski  Puchar Łuczniczki  462  1320 
Puchar Winobrania  447 
Memoriał Edwarda Woźnego  411 

 

 

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami w PZŁ!

Kontakt


Nowy Świat 35
00-029 Warszawa

22 55 65 500 do 510
22 826 20 51 do 53

pzlow@pzlow.pl
fax: +48 22 826 33 22


© 2002-2019 PZŁ. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wdrożenie: