Dla zapewnienia łatwości i wygody odbioru przekazywanych informacji serwis ten korzysta z technologii plików cookies. Jeśli chcesz zrezygnować z korzyści, które dają Ci pliki cookies, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmian ustawień plików cookies oznacza, że będą one zapisane przez Twoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz
w naszej Polityce Cookies.

Akceptuję

2017

Ranking Pucharu PZŁ 2017

2016, 2015, 2014, 2013

 

Puchar PZŁ za rok 2017:          
Lp. Nazwisko Imię Zarząd Okręgowy Zawody Punkty Suma Lokata
1 Chowaniec Andrzej Siedlce Puchar Podlasia 463 1391 1
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 452
Puchar Jesieni 476
2 Kubik Bartosz Kamil Radom Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 447 1383 2
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej  468
Puchar Łuczniczki 468
3 Bekasiak Hubert Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojówki 464 1373 3
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 450
Puchar Winobrania 459
4 Kukulski Krzysztof Hubert Opole  Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 457 1368 4
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 450
Puchar Opolszczyzny 461
5 Kołodziejczyk Piotr Leszno Puchar Prezesa Gobarto SA  472 1367 5
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 422
Puchar Grodu nad Prosną 473
6 Borowski Robert Łódź Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 452 1354 6
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 428
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 474
7 Plata Łukasz Gdańsk Puchar MTP 466 1350 7
Puchar Toruńskiej Katarzynki 457
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 427
8 Kozikowski Rafał Łomża Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 460 1347 8
Puchar Podlasia 445
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 442
9 Kazubski Kacper Poznań Memoriał E. Woźnego 436 1345 9
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 455
Puchar Winobrania 454
10 Kubik Ireneusz Radom Puchar Kujaw 451 1344 10
Puchar Toruńskiej Katarzynki 444
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 449
11 Szul Marek Gdańsk Puchar Kujaw 449 1341 11
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 441
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 451
12 Pasztaleniec Kamil Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 412 1336 12
Puchar „Jury Częstochowskiej” 462
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 462
13 Cieślak Rajmund Leszek Konin Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 444 1334 13
Puchar Jezior Mazurskich 447
Puchar Elbląga 443
14 Baliński Damian Sieradz Puchar Podlasia 459 1327 14
Puchar Opolszczyzny 446
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 422
15 Rachwał Marcin Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojówki 445 1325 15
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua 441
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 439
16 Łozowski Tomasz Zielona Góra Memoriał E. Woźnego 437 1322 16
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 446
Puchar Winobrania 439
17 Jakóbczyk Jarosław Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua 443 1318 17
Memoriał E. Woźnego 453
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 422
18 Śmiałek Damian Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego 442 1317 18
Memoriał E. Woźnego 449
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 426
19 Picur Józef Legnica Puchar Prezesa Gobarto SA  441 1316 19
Puchar Kujaw 444
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 431
20 Usowski Patryk Bydgoszcz Puchar Prezesa Gobarto SA  448 1315 20
Puchar MTP 442
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 425
21 Sokół Piotr Zielona Góra Puchar Prezesa Gobarto SA  441 1314 21
Memoriał E. Woźnego 450
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 423
22 Rozpondek Przemysław Częstochowa Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 416 1302 22
Puchar „Jury Częstochowskiej” 435
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 451
23 Ząbek Krzysztof Nowy Sącz Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 415 1295 23
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej  438
Puchar „Jury Częstochowskiej” 442
24 Kuta Tomasz Tarnów Puchar FAM Pionki 445 1290 24
Puchar Normy 424
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 421
25 Janicki Michał Gorzów Wielkopolski Puchar Browninga i Winchestera 427 1285 25
Puchar Czeskiej Zbrojówki 434
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 424
26 Lewczuk Grzegorz Katowice Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 412 1280 26
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej  442
Puchar „Jury Częstochowskiej” 426
27 Kiedrowski Maciej Gdańsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 430 1279 27
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 420
Puchar Łuczniczki 429
28 Kaszewski Andrzej Przemysław Płock Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 433 1277 28
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 426
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 418
29 Tomaszewski Maciej Marcin Piła Memoriał E. Woźnego 419 1277 29
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 437
Puchar Łuczniczki 421
30 Adaszewski Marcin Lublin Puchar FAM Pionki 400 1276 30
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 419
XXIII Turniej Chmielakowy 457
31 Drożdż Aleksander Bielsko Biała Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 431 1274 31
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 412
Puchar Opolszczyzny 431
32 Fijałkowski Michał Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 429 1273 32
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 430
Puchar Łuczniczki 414
33 Gembalczyk Paweł Katowice Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 442 1272 33
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej  429
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 401
34 Grams Dominik Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły 408 1272 34
Memoriał E. Woźnego 449
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 415
35 Grzesiak Marek Opole Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 443 1270 35
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 410
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej  417
36 Bykowski Paweł Piotrków Trybunalski Puchar Opolszczyzny 427 1269 36
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 413
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 429
37 Banaszak Robert Poznań Puchar MTP 429 1261 37
Memoriał E. Woźnego 426
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 406
38 Kasprzyk Adam Częstochowa Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 417 1258 38
Puchar Opolszczyzny 419
Puchar „Jury Częstochowskiej” 422
39 Szypszak Konrad Płock Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 419 1257 39
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 410
Puchar Łuczniczki 428
40 Kozikowski Krzysztof Łomża Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 428 1255 40
Puchar Podlasia 405
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 422
41 Szykowny Michał Częstochowa Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 421 1249 41
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej  407
Puchar Opolszczyzny 421
42 Kusiński Arkadiusz Wrocław Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 432 1240 42
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 368
Puchar Opolszczyzny 440
43 Chełstowski Przemysław Łomża Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 424 1234 43
Puchar Podlasia 380
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 430
44 Tomczak Bartosz Zielona Góra Puchar Czeskiej Zbrojówki 424 1230 44
Puchar Prezesa Gobarto SA  420
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 386
45 Zalewski Artur Olsztyn Puchar MTP 409 1225 45
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 398
Puchar Elbląga 418
46 Kleszczewski Zbigniew Suwałki Puchar Podlasia 436 1223 46
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 395
Puchar Jezior Mazurskich 392
47 Uździło Witold Suwałki Puchar Podlasia 408 1222 47
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 403
Puchar Jezior Mazurskich 411
48 Lizurej Tomasz Częstochowa Puchar Podbeskidzia 398 1212 48
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 395
Puchar „Jury Częstochowskiej” 419
49 Porowski Konrad Wrocław Puchar Browninga i Winchestera 369 1211 49
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 438
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 404
50 Lalowicz Mateusz Kraków Puchar Browninga i Winchestera 390 1207 50
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 391
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 426
51 Domaszczyński Maciej Elbląg Puchar Toruńskiej Katarzynki 368 1202 51
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 390
Puchar Elbląga 444
52 Szczerba Michał Sieradz Puchar Browninga i Winchestera 401 1199 52
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 397
Puchar Grodu nad Prosną 401
53 Mołdrzyk Janusz Katowice Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 389 1188 53
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej  397
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 402
54 Łuczak Artur Mieczysław Koszalin Puchar Prezydenta Miasta Piły 370 1183 54
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua 408
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 405
55 Tołłoczko Maciej Marek Koszalin Puchar Prezydenta Miasta Piły 360 1169 55
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua 385
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 424
56 Chmielowiec Dominik Legnica Memoriał E. Woźnego 384 1164 56
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 399
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 381
57 Kościński Wojciech Hubert Olsztyn Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 385 1164 57
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 379
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 400
58 Gąsiorek Bogusław Kraków Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 329 1157 58
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej  431
XXIII Turniej Chmielakowy 397
59 Grzybowski Rafał Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 385 1151 59
Puchar Elbląga 401
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 365
60 Nowiński Jarosław Bydgoszcz Puchar Kujaw 348 1149 60
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 376
Puchar Łuczniczki 425
61 Famuła Mariusz Częstochowa Puchar Browninga i Winchestera 392 1122 61
Puchar Podbeskidzia 382
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 348
62 Janus Sławomir Kielce Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 391 1104 62
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 316
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 397
63 Jasik Jacek Lublin Puchar FAM Pionki 345 1075 63
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 361
XXIII Turniej Chmielakowy 369
64 Konarski Jarosław Biała Podlaska Puchar Podlasia 369 1068 64
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 337
XXIII Turniej Chmielakowy 362
65 Ołówek Piotr Chełm Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 370 1036 65
XXIII Turniej Chmielakowy 349
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 317
66 Knap Maciej Kraków Puchar Browninga i Winchestera 313 1022 66
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 370
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 339
67 Knap Wojciech Kraków Puchar Opolszczyzny 363 1007 67
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 270
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 374
68 Kaczorowski Waldemar Włocławek Puchar Kujaw 243 886 68
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 319
Puchar Łuczniczki 324
69 Zarycki Piotr Jelenia Góra Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 436 878 69
Puchar Winobrania 442
70 Malik Krzysztof Piotr Kalisz Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 415 847 70
Puchar Grodu nad Prosną 432
71 Gołda Michał Bielsko Biała Puchar Podbeskidzia 409 846 71
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 437
72 Tymosiak Karol Białystok Puchar Podlasia 441 843 72
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 402
73 Osipiński Rafał Łomża Puchar Jezior Mazurskich 430 842 73
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 412
74 Liczner Marcin Jelenia Góra Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 430 836 74
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 406
75 Stachera Michał Wałbrzych Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 439 834 75
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 395
76 Ćwieluch Grzegorz Henryk Wałbrzych Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 387 831 76
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 444
77 Milewicz Jakub Olsztyn Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 423 830 77
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 407
78 Liberski Robert Kalisz Puchar Czeskiej Zbrojówki 403 821 78
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 418
79 Mielcarski Krzysztof Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 419 810 79
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 391
80 Ziniewicz Robert Białystok Puchar Podlasia 416 808 80
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 392
81 Waszczuk Krzysztof Siedlce Puchar Podlasia 402 804 81
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 402
82 Grąbkowski Piotr Łódź Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 414 799 82
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej  385
83 Biskup Łukasz Michał Kielce Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 381 793 83
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 412
84 Zajączkowski Bogusław Roman Wałbrzych Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 410 784 84
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 374
85 Breska Norbert Leszno Puchar MTP 394 782 85
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 388
86 Gołębiewski Bartłomiej Krzysztof Elbląg Puchar Toruńskiej Katarzynki 394 778 86
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 384
87 Płoskonka Hubert Bielsko Biała Puchar Podbeskidzia 392 775 87
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 383
88 Dąbrowski Piotr Przemyśl Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 386 774 88
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 388
89 Bęben Zbigniew Kraków Puchar Browninga i Winchestera 226 772 89
Puchar Podbeskidzia 281
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 265
90 Rębisz Marek Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 373 772 90
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 399
91 Buczek Kamil Krzysztof  Opole Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 372 760 91
Puchar Opolszczyzny 388
92 Chaberski Sławomir Włocławek Puchar Toruńskiej Katarzynki 397 758 92
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 361
93 Małczak Józef Wałbrzych Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 390 754 93
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 364
94 Rybiński Wojciech Białystok Puchar Podlasia 372 744 94
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 372
95 Wójcik Tomasz Warszawa Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 347 739 95
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 392
96 Niebieszczański Hubert Przemyśl Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 367 736 96
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 369
97 Pesta Adrian Ciechanów Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 400 736 97
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 336
98 Szybiński Piotr Suwałki Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 347 729 98
Puchar Jezior Mazurskich 382
99 Wojdylak Tomasz Przemyśl Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 365 721 99
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 356
100 Ożga Mateusz Zamość Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 354 713 100
XXIII Turniej Chmielakowy 359
101 Prusiński Kamil Sieradz Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 329 707 101
Puchar Grodu nad Prosną 378
102 Wójtowicz Zbigniew Lublin Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 376 703 102
XXIII Turniej Chmielakowy 327
103 Mroczek Sławomir Częstochowa Puchar Podbeskidzia 321 672 103
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 351
104 Karp Jacek Ostrołęka Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 295 632 104
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 337
105 Altawęgier Artur Radom Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 444 444 105
106 Wójcik Maciej Chełm Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 436 436 106
107 Trzaskowski Maciej Wrocław Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 433 433 107
108 Jaszczak Jarosław Bernard Wrocław KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 431 431 108
109 Motwicki Janusz Leszno Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 423 423 109
110 Sosnowski Tomasz Włodzimierz Kielce KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 423 423 110
111 Sztobnicki Paweł Słupsk Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 422 422 111
112 Wyleziński Hubert Krzysztof Skierniewice Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 421 421 112
113 Madej Sebastian Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 415 415 113
114 Pieściński Adam Toruń Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 413 413 114
115 Marcinowski Patryk Legnica Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 412 412 115
116 Stosik Robert Piotr Elbląg Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 412 412 116
117 Pilc Mateusz Poznań Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 410 410 117
118 Liczner Paweł Jelenia Góra KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 408 408 118
119 Polit Roman Adam Skierniewice KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 407 407 119
120 Pcion Tomasz Chełm Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 406 406 120
121 Kuciel Andrzej Ostrołęka Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 405 405 121
122 Drobek Marcin, Piotr Warszawa Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 403 403 122
123 Domanowski Krzysztof Ostrołęka KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 402 402 123
124 Domagała Mateusz Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 401 401 124
125 Strankowski Zbigniew Zielona Góra KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 401 401 125
126 Kaczmarski Dariusz Łódź KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 400 400 126
127 Morawski Radosław Płock Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 399 399 127
128 Dul Marek Krosno Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 395 395 128
129 Stepura Ireneusz Damian Piła Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 395 395 129
130 Geras Krzysztof Andrzej Skierniewice Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 392 392 130
131 Kala Tomasz Poznań KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 391 391 131
132 Bąk Maciej Częstochowa KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 390 390 132
133 Chabowski Marcin Ciechanów Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 389 389 133
134 Radziewicz Daniel Zielona Góra KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 389 389 134
135 Guziak Tomasz Płock Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 383 383 135
136 Kownacki Piotr Warszawa Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 383 383 136
137 Owca Rafał Tarnów Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 380 380 137
138 Łopuski Wojciech Łomża KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 378 378 138
139 Kopron Edward Biała Podlaska Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 377 377 139
140 Czajka Robert Zbigniew Płock KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 374 374 140
141 Trojan Marcin Krosno Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 371 371 141
142 Żarczyński Rafał Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 371 371 142
143 Szaro Wiesław Rzeszów Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 369 369 143
144 Rafalski Mikołaj Łódź Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 363 363 144
145 Gajór Adrian Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 362 362 145
146 Piasecki Cezary Tomasz Konin Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 362 362 146
147 Szparkowski Jacek Koszalin Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 358 358 147
148 Górecki Andrzej Józef Nowy Sącz Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 353 353 148
149 Kaczyński Hubert Ostrołęka Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 353 353 149
150 Wyszyński Zbigniew Ostrołęka KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 353 353 150
151 Byczyński Paweł Konin Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 352 352 151
152 Wójcik Waldemar Biała Podlaska Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 352 352 152
153 Gawlik Rafał Kielce Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 351 351 153
154 Dul Sylwester Krosno Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 347 347 154
155 Fałowski Hubert Marcin Nowy Sącz Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 346 346 155
156 Kuszela Mateusz Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 346 346 156
157 Wieczorek Arkadiusz Wałbrzych KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 344 344 157
158 Jaszczak Andrzej Wrocław KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 341 341 158
159 Maszkało Dariusz Jelenia Góra Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 341 341 159
160 Rekowski Jan Słupsk Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 339 339 160
161 Tanasiewicz Sławomir Zbigniew Kielce KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 339 339 161
162 Kozłowski Piotr Olsztyn KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 337 337 162
163 Kucab Grzegorz Legnica KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 331 331 163
164 Ciemiński Artur Słupsk Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 330 330 164
165 Sosnowski Mateusz Tomasz Kielce KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 329 329 165
166 Fila Andrzej Jan Kalisz Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 328 328 166
167 Bącal Szczepan Legnica KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 324 324 167
168 Ciszewski Jacek Sylwester Skierniewice KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 320 320 168
169 Stankiewicz Rafał Białystok Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 319 319 169
170 Czarnecki Mariusz Ciechanów Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 317 317 170
171 Gronowski Marcin Włocławek Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 317 317 171
172 Puła Grzegorz Tarnów Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 317 317 172
173 Flis Kazimierz Rzeszów Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 315 315 173
174 Nowak Konrad Zamość KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 311 311 174
175 Ksycki Radosław Jakub Piła KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 306 306 175
176 Jędrzejewski Wacław Rzeszów Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 302 302 176
177 Golemba Przemysław Tomasz Zamość Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 297 297 177
178 Hadam Piotr Rzeszów KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 286 286 178
179 Wojciechowski Grzegorz Wojciech Zamość Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 275 275 179
180 Piątek Mariusz Fabian Siedlce Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 274 274 180
181 Lesiak Krzysztof Józef Skierniewice Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 256 256 181
182 Trzebny Marcin Roman Piła KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka 204 204 182

 

 

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami w PZŁ!

Kontakt


Nowy Świat 35
00-029 Warszawa

22 55 65 500 do 510
22 826 20 51 do 53

pzlow@pzlow.pl
fax: +48 22 826 33 22


© 2002-2019 PZŁ. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wdrożenie: